Мавка. Лісова пісня — мультфільм 2019 року

 • Прем'єра: протягом 2019 року (у світі)
 • Оригінальна назва: Мавка. Лісова пісня (назва для міжнародного прокату — Mavka. The Forest Song)
 • Країна виробництва:
 • Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, драма
 • Режисер: Олександра Рубан
 • Акторський склад (ролі озвучували): буде затверджений пізніше
 • В 2019 році вийде мультфільм «Мавка. Лісова пісня». Це очікуваний український проект, заснований на однойменному творі Лесі Українки. Цікаво?

  Мавка. Лісова пісня

  Оригінальна назва проекту звучить так: «Мавка. Лісова пісня». Для міжнародного прокату автори мультфільму придумали наступне назву своєму дітищу: Mavka. The Forest Song.

  В основу майбутнього фільму лягла драма-феєрія «Лісова пісня», що виникла в голові української письменниці Лесі Українки ще більше століття тому. Її п'єса у трьох діях побачила світ в 1911 році, тоді як вперше вона була поставлена у театрі в 1918-му — в Київському драматичному театрі.

  На сьогоднішній день даний твір, якому вже виповнилося понад 100 років, вважається одним з перших прообразів фентезійного оповідання в українській літературі.

  Мавка. Лісова пісня — мультфільм 2019 року

  «Лісова пісня», як дослівно перекладається українська назва цієї драми-феєрії з фантастично-казковим сюжетом, придуманим Лесею Українкою більше одного століття тому, на російську мову, привнесла в літературу України справжню безсмертну любов. Простий хлопець Лукаш, якому вдається вміло поводитися з таким музичним інструментом, як «сопілка» (можна перекласти як «сопілка»), своєю дивовижною грою буквально заворожує Мавку, дівчину, яка постає перед ним у вигляді чарівного лісового істоти. Природно, з ряду причин вони не можуть бути разом, але все ж вони продовжують тягнутися один до одного.

  Це безсмертний твір Лесі Українки можна запросто назвати своєрідною українською шекспірівською трагедією в дусі «Ромео і Джульєтти».

  Леся Українка в «Лісовій пісні» передала все багатство української культури та традицій своєї гаряче улюбленої країни, про що вона дуже мріяла як письменниця. Їй все вдалося: п'єсу досі ставлять у театрах, отже, багатьом вони глибоко запала в душу.

  В ранні роки за мотивами класичної української драми-феєрії були зняті два ігрових фільми на студії ім. Довженка і один анімаційний фільм на київській кіностудії ПКУ.

  Розробкою «Мавки» для нового покоління займаються співробітники студії Animagrad. Презентація майбутнього проекту, яка відбулася у Бордо на заході Cartoon Movie на початку весни в 2017 році, викликала неймовірний фурор у громадськості. Він став одним з кращих, показаних широкою публікою в рамках найбільшого анімаційного форуму Європи. При такому феноменальному успіху знайти інвесторів, на що, власне, і сподівалися автори, виявилося посильним завданням.

  Зауважимо, що представники Disney також були присутні на показі. Їм теж дуже сильно сподобалося представлене українськими авторами кіно видовище.

  Зараз відомо, що виробництво мультфільму вимагає всього якихось 5 млн доларів, хоча додаткові вкладення тут явно будуть не зайвими, і вони можливі. Незабаром ми в обов'язковому порядку дізнаємося точний виробничий бюджет проекту.

  Раніше планувалося, що «Мавка. Лісова пісня» вийде в 2018 році, але розробка мультфільму зажадала від його авторів набагато більшої кількості часу, ніж той період, на який вони розраховували. Перенесення на 2019 рік пов'язаний в першу чергу з тим, щоб підвищити якість готового продукту.

  Режисер і інші важливі люди, пов'язані з проектом

  Режисерувати довгоочікуване українське анімаційне фентезі довірили Олександра Рубан.

  Мавка. Лісова пісня — мультфільм 2019 року

  Для неї цей досвід стане першим у власній кар'єрі постановника кіно.

  Працювати їй доведеться разом з Ярославом Войцешеком, який і переніс безсмертну історію кохання українських Ромео і Джульєтти на великий екран. За плечима сценариста лежить досвід в роботі над крупнобюджетным українським фентезі «Сторожова застава». Також він причетний до розробки ще одного українського мультфільму — «Вкрадена принцеса», вихід якого запланований на 2018 рік.

  Продюсуванням «Мавки» займаються:

 • Ірина Костюк (раніше відала створенням українського фентезійного мелодраматичного трилера «Спліт»),
 • Єгор Олесов (перш доклав руку до розробки драми Олексія Германа-молодшого «Під електричними хмарами» та військового бойовика «Битва за Севастополь»)
 • і Анна Єлісєєва (в минулому — креативний продюсер каналів ІНТЕР та ТЕТ; в цьому — креативний продюсер компанії FILM.UA Group).
 • Зазначимо, що саме Анна Єлісєєва була однією з головних учасниць презентації проекту у Франції. Вона зауважила, що навіть для такого діла їй і команді довелося заздалегідь близько двох місяців продумувати буквально кожен свій крок на сцені: починаючи від одягу і закінчуючи сказаними словами і подарунками, продемонструвавши при цьому все чинне багатство української культури, накопичене в минулому і совершенствующееся в сьогоденні, щоб підкріпити його в недалекому майбутньому.

  Акторський склад на даний момент часу затверджується. Тобто: актори, які згодом озвучать головних героїв мультфільму (Лукаша, Мавки та інші), будуть оприлюднені трохи пізніше, тому залишайтеся з нами, щоб дізнатися важливі новини про проект першими.

  Сюжет українського фентезійного мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

  Сюжет мультфільму «Мавка. Лісова пісня» можна знати заздалегідь, якщо ви ознайомлені з оригінальним твором. Якщо ж ні, тоді нічого вас не тримає самостійно прочитати п'єсу Лесі Українки, яка перекладена на російську мову.

  Мавка. Лісова пісня — мультфільм 2019 року

  Ми лише скажемо, що в центрі сюжету знаходяться Мавка і Лукаш, яких одночасно розділяє і об'єднує позамежне почуття любові. Вони тягнуться один до одного, але розуміють, що бути разом їм не судилося.

  В той же час не можна не сказати і про те, що у своїй драмі-феєрії Леся Українка передала не тільки почуття любові, яке виникло між простим українським хлопцем і чарівної дівчиною з лісу, а ще й чарівні звичаї України, з якими зіткнеться буквально кожен, хто вперше відвідає цю прекрасну європейську країну.

  Звісно, ніхто поки не може сказати достеменно про те, що конкретно з книжкового оригіналу виявиться у підсумку в мультфільмі. Залишається лише вірити в те, що екранізація безсмертного фентезійного твори, що висвітлює все багатство української культури, порадує нас і знайомими елементами з п'єси, і чимось новим, що дозволить кожному без винятку сучасному поколінню глядачів прийняти її з феноменальним успіхом.

  Дата виходу мультфільму

  Дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» в світовий прокат — протягом 2019 року. Точне число прем'єри буде встановлено трохи пізніше, тому слідкуйте за оновленнями на сайті.

  Очікується, що демонстрація проекту буде здійснена як в 2D, так і в 3D-форматі, що дозволить будь-якому глядачеві, відвідав кінотеатр, повністю зануритися в історію і відчути на собі все таємне багатство української культури і невимовної любові серед кожної людини, кому пощастило перейнятися визначними місцевими звичаями.

  Феноменальна історія, гідна виключного фіналу. Простий пітчинг українського фентезійного мультфільму, як бачите, поступово перетворюється в мегаожидаемое кіношне видовище скорого майбутнього.

  Тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня» дивіться нижче.

  <iframe height="405 src=http://www.youtube.com/embed/effkoBQqm7g" frameborder="0" />

  Читайте також:

 • Мультфільм «Як приручити дракона 3»
 • Фільм «Годзілла 2»
 • Фільм «Капітан Марвел»

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: