Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори

Любителів манг і аніме в 2018 році чекає справжній сюрприз – екранізація відомої манги Bleach. Манга давно вже стала культовою і визнана бестселером в Японії і Сполучених Штатах. Також вона добре відома і улюблена шанувальниками японських коміксів і аніме в усьому світі. Завдяки цій комикке її автор Кубо Тайто також прославився на весь світ. Манга налічує 74 томи, які з 2001 року публікував японський журнал ShonenJump.

Захоплюючий нетривіальний сюжет і яскраві герої вже увічнені в аніме, анімаційних фільмах, комп'ютерних іграх і навіть мюзиклі. А тепер Бліч 2018 з'явиться на світових екранах і найголовніше, втілювати мангу на екранах будуть живі актори, що є свого роду ризиковим експериментом. Звичайно, спроби екранізувати манги, аніме та ігри, приводили до провалу, оскільки дуже складно передати в реальності всю барвистість і неповторність епічних коміксів.

Але автор Бліч, який буде брати участь у створенні фільму 2018 року, впевнений, що їм вдасться завоювати визнання і кінокритиків, і публіки. Єдине, що його турбує, це як режисер вирішить проблему з волоссям героя. Адже в комикке в самих гостросюжетних моментах його волосся стають яскраво-помаранчевими, що може виглядати досить дивно у фільмі.

Манга має ряд нагород і знімальна група сподівається, що після виходу картини, їх стане ще більше.

Що відомо про майбутній екранізації?

Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори

Офіційної інформації вкрай мало. Відомо тільки, що головного героя зіграє молодий японський актор Сота Фукуши. Він грав в основному в японських стрічках, але може бути знайомий глядачеві за фільмами «Зоряний людина - Любов цієї зірки», «Призма Эношимы», «Бібліотечні війни».

До речі, Сота незвичайно красивий і багато глядачі слабкої статі відзначають приголомшливо миловидні ямочки, коли він посміхається. Сота не тільки відомий в Японії актор, але також і фотомодель. І враховуючи прихильність до нього глядачок, можна сподіватися, що якщо у фільмі будуть огріхи, то принаймні шанувальниці сліпучої чоловічої краси цього не помітять.

Хто буде грати разом з Фукуши, поки що взагалі не відомо. Дані про акторський склад не розкриваються. Швидше за все, з тієї причини, що продюсери і режисери ще не визначилися точно, кого з акторів на які ролі брати і кастинг триває.

Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори


Режисером фільму стане Синсуке Сато, який може бути відомий публіці в якості режисера картини «Острів забуття: Харука і чарівне дзеркало», визнаної однією з кращих його робіт. З Сото Фукуши вони знайомі по фільму «Бібліотечні війни» і саме Синуке рекомендував Сото на головну роль у Бличе.

Сценаристом фільму стане автор манги Кубо Тайто. Він вже мав досвід у цій справі, беручи участь в якості сценариста у створенні анімаційних версій Бліч.

Сюжет Bleach 2018

Звичайно ж, неможливо в один фільм включити всі 74 томи манги, а тому є висока ймовірність, що якщо фільм сподобається глядачеві і буде оцінений по достоїнству, то вийдуть ще сиквели по даній комикке. І в першому фільмі основною темою стане розповідь про героя і його здібності, звичайно, не без гостросюжетних епізодів.

Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори

У очікуваною картині сюжет буде наступним... Підліток, що живе в наш час у Японії, з самого дитинства розуміє, що він відрізняється від інших людей, так як має деякі понад здібності – він міг бачити духів померлих людей. І одного разу, коли один з таких духів, який виявився злим, напав на нього, хлопчик не витримав і загинув у нерівній боротьбі.

Але з'явилася ангел смерті Рукія, яка відновила справедливість і повернула Ічиго (так звуть головного героя до життя. Але вчасно битви Рукії і злого духа за життя хлопчика, щось пішло не так і всі здібності і можливості смерті перейшли до підлітка.

І з того моменту йому довелося виконувати нелегкі завдання – битися зі злими духами, оберігати від них людей і забирати душі тих, чий пробив відправитися в інший світ. А Рукія стала людиною, але при цьому скрізь супроводжувала Ічиго і була його вірною помічницею і наставницею.

Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори

Сам по собі сюжет містичний, загадковий, насичений пригодами і небезпеками. І якщо знімальна група зуміє втілити всю унікальність і неповторність манги на великому екрані, фільм однозначно чекає феноменальний успіх.

Цікаві факти про автора та манзі

 • Насправді Тайто – це псевдонім автора, а справжнє його ім'я Нориаки. Він з самого дитинства захоплювався мангами і мріяв стати мангакой.
 • Перший досвід в якості мангаки був не дуже вдалим. Нориаки брав участь у конкурсі зі своєю першою мангою, але програв. Однак йому все одно пощастило, їм зацікавився редактор проекту і запропонував співпрацю. Так, невдовзі побачила світ перша коротка манга «Ultra Unholy Hearted Machine». Вона була коротенькою і не привернула належної уваги. А першою великою роботою стала манга «Zombie Powder», але на жаль, і вона не мала успіху у публіки, тому проект довелося закрити.
 • Бліч 2018: дата виходу фільму, екранізація манги, сценарій і актори

 • Бліч став третьою і самої серйозною роботою автора. Але ходять чутки, що, коли він приніс її в редакцію, спочатку йому відмовили у пресі, так як редактору здалося, що це плагіат на відому мангу Ю Ю Хакушо. Після цього Кубо взагалі подумав про те, що з нього не вийде гарного мангаки і можливо варто задуматися про іншу професії. Але ситуацію врятував Акіра Торіяма, автор відомої манги Перли дракона, переконавши редактора, що він помиляється і з Бличем просто необхідно познайомити публіку. І він виявився правий. Бліч унікальний і не повторимо, і це відразу відзначили цінителі манг. І перший том розійшовся тиражем більше 1 млн копій. А надалі тільки японські покупці розкупили більше 50 млн копій.
 • Для японців манги – особлива пристрасть. На них в середньому кожен японець витрачає близько 30 доларів в рік. Об'єм одного тома становить приблизно 300 сторінок.
 • У Країні висхідного сонця манга-кафе розташовуються буквально на кожному розі і в середньому за день їх відвідують близько 1000 клієнтів. Самими затятими шанувальниками цього виду творчості є жінки. Статистика показує, що серед 100% любителів манг, 70% з них – представниці слабкої статі.
 • Відео трейлер, фан-тизери  Стаття написана спеціально для сайту "2018 рік Собаки": http://novij-rik.pp.ua/


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: